Doorverwijslijst supragastrisch boeren

Hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van logopedisten die onze webinar omtrent supragastrisch boeren hebben gevolgd. Wil je in onze praktijk therapie opstarten? Aarzel niet om ons te contacteren!

An Luytens
Vocalia
Langestraat 55 
3190 Boortmeerbeek 
0479/429866
www.vocalia.be
Céline Ruysschaert
Driesstraat 62
8580 Avelgem
056/32 43 30
www.logopediepraktijkavelgem.be
Claudia Hofmans
’t PEC – Paramedisch Expertice Centrum
Agnetenhof 6
3800 Sint-Truiden
0478/91 66 62
www.tpecsinttruiden.be
Daphné Bogaert
Logopedie & Advies 
Graaf de Smet de Naeyerlaan 3 
8400 Oostende 
0496 84 77 14
daphne@logopedieadvies.be
www.logopedieadvies.be

Aertique + 
Heidelbergstraat 2 
8210 Loppem
0496 84 77 14
daphne@aertiqueplus.be
www.aertiqueplus.be
Elien Bogaerts
Hollestraat 68F
2220 Heist-op-den-Berg
0486/93.09.49
logopedie.elienbogaerts@gmail.com
Eveline Dejaeger
Avelgemstraat 166
8550 Zwevegem
0487/64 60 59
info@eveline-dejaeger.be
Helena Glorieux
Martelarenstraat 34 
3200 Aarschot
helenaglorieux@gmail.com
0497/11 87 04
Jessica Schillaci
Logopedie Spoor Noord
Viaduct-Dam 134
2060 Antwerpen
jessica@logopediespoornoord.be
www.logopediespoornoord.be
Jessie Everaert
Veurnestraat 104
8970 Poperinge
0473/68 57 66
jessie.everaert@delettergreep.be
Julie Cauwenbergh
Sint-Denijslaan 188
9000 Gent
http://www.logopedie-gent.be
Karen Peeters
Varkensstraat 11 bus003,
2800 Mechelen
0472/04 27 70
www.logopedie-Karen.be
Kim De Raeve
Logopedie Maasmechelen
Joseph Smeetslaan 319
3630 Maasmechelen
089/37 05 56
0495/61 10 26
www.logopedie-maasmechelen.be
Liesl Mathijs
Logopediepraktijk Louisette Raymaekers
Sint-Truidersteenweg 100
3540 Herk-de-Stad
Liesl.m@hotmail.com
0472/04 04 96
https://www.logopedie-herk-de-stad.com
Lissa Van de Schoot
Berkenmei 11
2350 Vosselaar
Lize Van Cauwenberghe
Kartuizerslaan 28
1860 Meise 
0492/41 70 44
lizevancauwenberghe@gmail.com
Lotte Vergauwen
Plezantstraat 66
9100 Sint-Niklaas
0474/95 59 10
lotte@locologo.be
www.locologo.be
Lut Vanderwegen
Dungenen 1
2460 Kasterlee

Hemeldonk 3
2275 Gierle/Lille
0494/71 91 16
vanderwegen_lut@hotmail.com
Manon Langeraert
Broekstraat 19
9750 Zingem
0496/44 84 31
manon.langeraert@gmail.com
Marlies D’Olislager
Logo Vocalis
Ijzerstraat 26
9120 Melsele
0499/43 08 54
marlies@logovocalis.be 

Mind The Voice
Lippeloseweg 44
2890 Puurs-Sint-Amands
0499/43 08 54
marlies@mindthevoice.be
Noa Lauwers
Tuinwijk 69
2840 Rumst
0488/59 05 12
noalauwers@hotmail.com